Moduł Recepcja

   recepcja

Moduł Recepcja Pozwala na kompleksową obsługę gościa za pomocą grafiku lub list, począwszy od wprowadzenia rezerwacji po meldunek zawierający informacje dotyczące samego klienta oraz przebiegu jego pobytu.
Ponadto pozwala na zaplanowanie oferowanych usług oraz organizację pracy osób bezpośrednio odpowiedzialnych za te usługi, analizy obłożenia hotelu, oferowanych usług i stosowanych cen.
Zawiera Archiwum wszystkich rezerwacji i meldunków zarówno gości indywidualnych jak i grup oraz konferencji.
Pozwala również na zawarcie rezerwacji przez internet oraz pracę na wielu stanowiskach.

Online Check-In, dla osób indywidualnych i grup
Dzięki umiejscowieniu na stronie internetowej formularza danych o gościu można uzupełniać informacje o wymaganiach gościa, grupie oraz jej uczestnikach.
Gościowi przekazujemy link do wypełnienia formularza, w którym precyzuje swoje wymagania, podaje dodatkowe dane potrzebne do bezobsługowego przyjęcia jego lub grupy, którą się opiekuje. To może być lista uczestników, planu pobytu, czy też wymagania.

Lista funkcji modułu:

Recepcja jest wspomagana przez wydzielony moduł Sprzedaż.

Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych modułów systemu, umożliwiający sprawną finalizację transakcji z gośćmi hotelowymi, uwzględniający nietypowe życzenia klienta odnośnie treści i formy dokumentów sprzedaży.

Lista funkcji modułu:

Autoryzowany partner Enova